- 500 MB Web Alanı
- 6 GB Trafik, 30 Mail
- Asp ,Asp.NET
- Sınırsız Access, 1 MsSQL
- Plesk Kontrol Paneli
- Fiyatı : 300 TL
    

 

Server (Sunucu) Özellikleri : Windows 2003 Server, Xeon İşlemcili Sunucu, 4 GB RAM, Antispam/Antivirüs, Firewall, ASP.Net, ASP, Https, SSI, Framework, Web site mail gönderimi, Acronis True Image Server ile periyodik yedekleme, %99 Uptime garantisi, Sınırsız / Hızlı FTP erişimi, Dosya yönetim sistemi
 
Yönetim Paneli : Plesk 8.6 TR Kontrol Paneli, Hosting Kontrolü, Mail Hesap Yönetimi, FTP yönetimi, Detaylı Web İstatistik takibi.
 
Mail [E-Posta] : POP-3 email, Spam filtresi, Antivirüs koruması, Web mail yönetimi, Exchange desteği, SMTP desteği, E-mail yönlendirme, Windows mail sunucusu, Otomatik mail cevaplama, Otomatik imza ekleme, Mail List Oluşturma, Yüksek mail kapasitesi
 
Database [Veritabanı] :
SQL Server, MySQL Server, Access

 
ekonomik plan
standat plan
profesyonel plan
 
Hosting , bir ya da birden fazla web sayfasına ait tüm materyallerin (sayfalar, resimler, kodlar, flash dosyalar vb.) barındırılması, yayınlanması ve korunmasını sağlama işlemine verilen genel bir isimdir.
Web sitenizin yayınlanması hususunda önemli olan maddelerden ilki yayın hizmetinizin ne kadar hızlı bir şekilde sağlandığıdır. Bunun yanı sıra sitenizde yayınlayacağınız dosyaların ve diğer öğeleri saklayacağınız disk alanınızda önemli unsurlar arasındadır.
Sunduğumuz profesyonel web hosting hizmetleri ile sorunsuz, hızlı ve kaliteli bir hosting paketini seçerek web sitelerinizi güvenle kesintisiz yayınlayabilirsiniz.

Mevcut Paketlerimiz :
Ekonomik Plan
Standart Plan
Profesyonel Plan
Farklı Hosting Seçimi :
Hosting paketinizin özelliklerini kendiniz belirleyebilirsiniz.
İstediğiniz özelliklerde hosting paketi seçimi için tıklayınız.

Üyelik Adı :  
Şifre :
    Şifremi unuttum
  Yeni üye kayıt işlemi
Arama Motorlarına Kayıt
Uluslararası çapta popüler arama motorlarına kayıt işlemlerinizi gerçekleştiriyor ve takibini yapıyoruz.
Mevcut sitelerinizi arama motorlarında daha iyi indekslenmesini sağlıyor, gerekliyse sitenizi optimize ediyoruz...
detay
Alan Adı(domain) Hizmetleri
Alan adınızın tescili, transferi, yönetim ve takibini sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Sizin için en ideal barındırma (hosting) planını çıkarıp gereksiz masraflardan kurtarıyor ve teknik detaylar hakkında bilgilendiriyoruz...
detayAnasayfa   |   Hosting   |   Yazılım   |   Referanslar   |   İletişim Copyright 2010, WebDuayeni Hosting/Yazılım Hizmetleri.
Gizlilik İlkesi | Kullanım Sözleşmesi | Kullanım koşulları | Telif Hakkı Bilgileri