Neden Web Sitesi?
Firmaların; kurumsal kimliklerini , ürün ve hizmetlerini bütün detayları ve fotoğraflarıyla, süre, sayfa kısıtlaması ve sınırı olmaksızın internet üzerinden kitlelere ulaşabilmesini sağlayan tanıtım ve bilgilendirme yöntemlerinden biridir. Bir çok açıdan diğer iletişim ve tanıtım araçlarından üstünlük gösterir. Web sayfası diğer iletişim araçlarına göre daha etkili ve ekonomik bir yöntemdir. Web sitesini avantajlarından bir diğeri ise 24 saat açık bir tanıtım objenizin olmasıdır.
 
Web Sitesi Ekonomik Tasarım Paketi
1 Anasayfa 5 Adet Alt Sayfa Tasarımı, Arama Motorlarına Kayıt, Kurulum ve Teknik Destek, 100 MB Web Alanı, 1 Adet Alan Adı, 10 adet E-Mail.

 
Fiyatı : 500 TL
sipariş için tıklayınız
 
Web Sitesi Standart Tasarım Paketi
1 adet anasayfa, 10 adet alt sayfa tasarımı, yönetilebilir dinamik içerikli web sitesi, arama motorlarına kayıt, kurulum ve teknik destek, 250 MB web alanı, 1 adet alan adı, 20 E-Mail.

 
Fiyatı : 1000 TL
sipariş için tıklayınız
 
Web Sitesi Profesyonel Tasarım Paketi
1 adet anasayfa, sınrsız alt sayfa tasarımı, sepet ve kredi kartı ile satış (e-ticaret) işlemleri, yönetilebilir dinamik içerikli web sitesi, arama motorlarına kayıt, kurulum ve teknik destek, 250 MB web alanı, 1 adet alan adı, 20 adet E-Mail.

 
Fiyatı : 2000 TL
sipariş için tıklayınız
 
Size Özgü Yazılım Çözümleri
Web tabanlı isteğe/kişiye özel yazılımlar sunmaktayız. Bu yazılımlar hobi olarak kullanılabileceğiniz nitelikte olabileceği gibi ticari anlamda veya işinizle alakalı yazılımlar olabilir. Web tabanlı yazılımın erişilebilirliği, esnekliği, kolay kullanımı kullanıcılara büyük avantaj sağlamaktadır.
 
Fiyatı : değişken.
sipariş için tıklayınız
 
Üyelik Adı :  
Şifre :
    Şifremi unuttum
  Yeni üye kayıt işlemi
Arama Motorlarına Kayıt
Uluslararası çapta popüler arama motorlarına kayıt işlemlerinizi gerçekleştiriyor ve takibini yapıyoruz.
Mevcut sitelerinizi arama motorlarında daha iyi indekslenmesini sağlıyor, gerekliyse sitenizi optimize ediyoruz...
detay
Alan Adı(domain) Hizmetleri
Alan adınızın tescili, transferi, yönetim ve takibini sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Sizin için en ideal barındırma (hosting) planını çıkarıp gereksiz masraflardan kurtarıyor ve teknik detaylar hakkında bilgilendiriyoruz...
detayAnasayfa   |   Hosting   |   Yazılım   |   Referanslar   |   İletişim Copyright 2010, WebDuayeni Hosting/Yazılım Hizmetleri.
Gizlilik İlkesi | Kullanım Sözleşmesi | Kullanım koşulları | Telif Hakkı Bilgileri